RH Computer :: Servis prodej výpočetní a satelitní techniky

Servis výpočetní techniky

Samostatnou kapitolou činnosti naší společnosti je servis a opravy výpočetní techniky. Realizujeme široký rozsah servisních služeb. Trvale usilujeme o poskytování komplexního přístupu k zákazníkovi. Naším hlavním cílem je individuální a osobní přístup k zákazníkovi a jeho maximální spokojenost. Spolupracujeme také s firmou, která provádí záruční servis např. AG Neovo, Fujitsu-Siemens, Lenovo, Sampo, APC, Samsung, LYNX, Canon, Prestigio, Apply, HP a další včetně pozáručního servisu všech druhů monitorů, záložních zdrojů, serverů, scannerů, plotterů, síťových prvků a projektorů, takže již nemusíte hledat servis pro Vaše zařízení, tuto starost přenecháte nám.Většina problémů je softwarového původu. Není proto nutné hned navštěvovat servis nebo naopak technik nemusí přímo k zákazníkovi.

Jaké je řešení?

Máme možnost Váš počítač nebo notebook spravovat dálkově odkudkoli přes webové (internetové) rozhraní. Na zákazníkův počítač nebo notebook je nainstalován klient nezbytný pro provozování této služby. Zákazník již nemusí nic řešit.

Jak si tuto službu můžu zřídit?

Stačí zavolat na tel. číslo +420 731 841 314 nebo poslat požadavek na email rhcomputer@rhcomputer.cz a domluvíme vše potřebné (návštěvu technika u Vás, instalaci klienta služby na Vašem zařízení a ostatní potřebné úkony).

Jak budete řešit problém na mém počítači nebo notebooku?

Technik se dálkově připojí na Vaše zařízení a bude se snažit problém vyřešit. Je to stejné, jako by seděl přímo u Vašeho počítače nebo notebooku. Pochopitelně pro provoz této služby je potřeba funkční internetové připojení.

Může se stát,že se připojíte bez mého vědomí?

Nikoli, o každém připojení je zákazník informován technikem a probíhající připojení zákazník vidí na svém počítači nebo notebooku (bublinová hláška). Stejně tak zákazník vidí vše, co technik právě dělá.

Jaké má toto řešení výhody?

Operativní řešení, rychlost a v neposlední řadě je toto řešení cenově výhodné-levnější!

Je toto řešení bezpečné?

Ano, je. Veškerá komunikace mezi klientským počítačem a počítačem technika je zabezpečena 256bit šifrováním. Dále je pro tuto službu vytvořeno jedinečné heslo, které je známo pouze technikovi a není poskytováno třetím osobám.

Jaká je cena za tuto službu?

Zřízení této služby je zdarma (platí se pouze cestovní výlohy). Zákazník platí pouze za vykonanou práci technika. Ceny se odvíjí od náročnosti úkonu, ale zpravidla jsou o 30%-40% nižší než je uvedeno v „Ceníku prací“. Organizace jako např. mateřské školky a podobně mají tuto službu zcela zdarma!Máte nějaké dotazy? Není Vám něco jasné? Máte zájem o naše služby? Zavolejte na tel. číslo +420 731 841 314 nebo napište na jeden z uvedených emailů rhcomputer@rhcomputer.cz ; info@rhcomputer.cz , rádi se Vám budeme věnovat. Najdeme řešení pro každého.